Yasin ARAPOĞLU

ARP Otomobil Aksesuarları konusunda
 çok başarılı oldu;ödülü de var.
.

 

2000 yılında Kocaeli'de otomotiv sektörüne yönelik yedek parça ve aksesuar üretimi yapmak üzere kurulan ARP Otomotiv, pick-up, suv, jeep, ağır ve hafif ticari araçların her türlü alüminyum, krom ve poliüretan malzemelerden olmak üzere, ön koruma, yan basamak, arka koruma barları, tavan portbagajları, çeki demirleri gibi birçok aksesuarın üretimini gerçekleştirmektedir...

 

Arp Otomotiv Genel Müd. Yasin Arapoğlu Kocaeli'de  2011 yılında gösterdiği başarlarla "Yılın İş Adamı" seçilmişti.

 

19 Şubat 2012 16:13

 

Yasin Arapoğlu, Müsiad Kocaeli Şubesi tarafından yapılan değerlendirmede 2011 yılında Yılın Başarılı İş Adamı ödülüne layık görüldü.

 

Ödülü 18.02.2012 tarihinde Kocaeli valisi Ercan Topaca tarafından verildi.

 

Bu konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Arp Otomotiv Ltd. Şti. sahibi Yasin Arapoğlu çok mutlu olduğunu ve önümüzdeki yıllarda daha büyük başarılara imza atacağını bildirdi.

 

BAŞARILI BİR İŞ ADAMI

 

Uzun vadeli stratejilerle geleceği planlamaya özen gösteren ARP, tasarımları ile yedek parça ve aksesuar dünyasına yepyeni bir anlayış getirerek yenilikleri yakından takip etmiş, sürekli gelişimi ile de müşterilerini memnun edecek şekilde kaliteli ürünler sunmuştur. İyi hizmet ve kalite değerleri ile sektörde lider olmayı hedeflemiştir.

 

Genç girişimciler örnek almalı.