Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA":

1994'den günümüze en iyi bildiği işi severek yapıyor ve Türkiye'nin en iyi waffle'larını sunuyor..

Kendi ifadeleriyle....
Biz Bir Waffle Sevdalısıyız…

Waffle’cı Akın bir Wafflextra markasıdır. İsim, marka, tasarım, ürün geliştirme ve işletme konuları da dahil olmak üzere tüm konsept 1994 yılında kurulan Wafflextra tarafından üretilmiş ve hayata geçirilmiştir. Konuklarımız için her waffle’ı, özel ürünlerimizle her gün aynı özenle hazırlıyor, en kaliteli çikolataları en taze meyveleri kullanıyor, eğitilmiş deneyimli ustalar ile çalışıyor ve her bir waffle’ı aynı lezzette sunuyoruz.

 

Hedefimiz

Öncelikli hedefimiz, “Waffle ve mutluluk” dendiğinde akla gelen ilk marka olmaktır. Sağlıklı, temiz, %100 yerli, çevreyle dost ve modern restoranlar aracılığıyla lezzetli wafflelar üretip, kusursuz müşteri memnuniyetiyle tüketicilere ulaştırmaktır.

 

Misyonumuz

Yerleşik satış noktalarımızda, farklı ürün grubu ve farklı sunum teknikleri kullanarak bu konuda öncü ve lider konumumuzu sürdürmektir.

 

Vizyonumuz

Özel karışımlarımızın benzersiz kokularını taşıyan Waffle lezzetini daha fazla kişiye ulaştırmak; lezzetli, temiz ve yüksek kaliteli ürünlerimizle dünyaya açılmaktır.

 

Her türlü görüş, öneri ve şikayetleriniz

için yazabilirsiniz...

info@waffleciakin.com


http://www.waffleciakin.com/