Simit Sarayı, kendisini şöyle tanıtıyor:
"Biz kimiz? 2002 yılında yola çıktığımızda aklımızda tek bir fikir vardı: Misafirlerimize günün her anında taptaze simitler sunabilmek. Geleneksel lezzetimizi önce tüm Türkiye’ye ardından da dünyaya tanıtmak ve tattırabilmek. Her şey Mecidiyeköy’deki ilk dükkanımızda yaptığımız ilk simitle başladı. Heyecanla misafirlerimizi yani sizleri ağırladık. Hep sıcacık taptaze simitler hazırladık. Sizler de bizi hiç yalnız bırakmadınız.

 

Çok sevdiniz ve bu sevginiz zamanla tüm Türkiye’ye yayıldı. Çünkü daima hamurumuzda dostluk vardı. Anadolu’nun her köşesinde mis gibi simit kokan Simit Sarayları açıldı. Simitle birlikte yepyeni ürünler, farklı tatlar sunmak için gece gündüz çalıştık. Günün her anında hizmet verebilmek için menülerimizi zenginleştirdik. Atıştırmalık ve doyumluk yepyeni lezzetlerle ürün seçeneklerimizi arttırdık.

 

Zamanla lezzetimiz sınırları da aştı. Dünyanın dört bir yanına yayıldık. Her gün, 10.000 çalışanımızla Türkiye’de ve dünyada 650.000’e yakın misafirimize “Afiyet Olsun” diyoruz. Her sabah günün ilk simitlerini ilk günün heyecanıyla tepsilere diziyoruz. Artık sadece Türkiye’nin değil dünyanın da büyüyen markası olma yolunda sizinle birlikte ilerliyoruz.

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA"
Simit Sarayı

İletişim:

Web sitesi:
http://www.simitsarayi.com/tr_TR

Merkez Ofis: Apa Giz Plaza Büyükdere Cad.

No:191 34330 Levent / İSTANBUL

 

Tel : 0212 398 0 398

Fax : 0850 393 4 888