Sanat Halı kendisini Şöyle Tanıtıyor

 

1985 yılında ticarete başlayan ve ihracat şampiyonları arasında yer alan Kartal Halı'nın Türk Halı Sektörüne kazandırdığı Sanat Halı, "Halıya İşlenen Sanat" sloganı ve özgün tasarımlarıyla sektördeki yerini almıştır.

 

İş ahlakı, özveri ve disiplini kendisine kılavuz edinen Sanat Halı, ürünlerini yer döşemesinin ötesinde dekorasyon aracı olarak görmekte ve kendi bünyesinde bulundurduğu tasarım ekibi ile eşsiz desenleri, modern dokuma teknikleriyle halılara işleyerek, her beğeniye uygun ürünler sunmaktadır.

 

Gelenekselliğin yanında yeniliklere de açık olan Sanat Halı kendine özgü çizgisi ve kullandığı farklı iplikler ile 'yenilikçi' ve 'sıradışı' bir marka olarak sektörde iddialı bir şekilde yerini almıştır.

 

Kalite ve tüketici memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda istikrarlı ve kalıcı bir yükseliş yaşayıp sürekli gelişen dağıtım ağıyla muhteşem ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.

 

Sektörünün önemli bir üreticisi olan firmamız toplamda 50.000 m² kapalı alanda faaliyet göstermekte olup yıllık 10.000.000 m² parça halı üretimi gerçekleştirmektedir.

 

Sanat Halı iplik tesisimiz ile de yıllık 13.000 ton iplik üretimi gerçekleştirerek hammadde ihtiyacımızda dışa bağımlılığı minimuma indirip 2013 yılı için üretimimizi %25 arttırmayı hedefliyoruz.

 

Profesyonel ekip ve güçlü personel kadromuz aracılığı ile üretimin her aşaması kendi bünyemizde gerçekleştirilirken, tesisimizde kullandığımız üstün teknoloji ile artan rekabet ortamında hem kalitemizi en üst seviyeye yükseltip hem de hızlı üretim sağlayarak yılların halı ustalığı ve el işçiliğini birleştirip muhteşem koleksiyonlar oluşturmaktayız. Polipropilen, Headset, Frize, Shaggy, Akrilik ve Viscon hammaddeleriyle modern çizgi ve renklerde üretilen ürünlerimizde geleneksellikten uzaklaşmadan, zengin kültür varlığımızı yaşatmaya ve gelecek nesillere aktarmaya devam etmenin huzurunu yaşarken tüketicilerimize Sanat Halı'nın farkını gösteriyoruz."


 

Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA"

Sanat Halı

İletişim bilgileri:

Adres: Masko Mobilyacılar Sitesi 4B Blok No:19
Başakşehir / İkitelli / İSTANBUL

+90 212 675 22 81 (Pbx)

+90 212 675 22 80   E-posta: merkez@sanathali.com