Rauf BEZEK,RC Kauçuk San. Tic. A.Ş. ile zirvedeki yerini aldı. Çok değerli bir girişimci olarak biliniyor.

 

*7.000 m²'lik alanda üretim ve idari faaliyetlerini, lastik fabrikalarından sonra Türkiye'nin en büyük ve donanımlı hamur karışım merkezi olarak sürdüren, 2003 yılında ISO 9001/2000 kalite sertifikasını alan DRC Kauçuk, ağırlıklı olarak lastik firmalarına olmak üzere, fason kauçuk hamuru üretmektedir.

 

Bu noktada önemli olan, tüm bu ünlü isimlerin, DRC Kauçuk'u birbirleriyle rakip olmalarına rağmen kendilerini farklı kılan üretim formüllerini paylaşacak kadar etkili ve güvenilir bulmaları. Lastik dünyasının devleri Good Year, Pirelli, Lassa ve Brisa verilebilecek örneklerden birkaçı. VW, bir diğer müşterileri. Onlar için gaz hortumu, radyatör hortumunda kullanılacak kauçuk hamurunu üretiyorlar.

 

İzmir'de kurulu Maurer Soehne bir diğer müşterileri. Köprü mesnetleri ve köprü mühendisliği konusunda dünyanın en önemli isimlerinden biri olarak kabul edilen Almanya merkezli şirket, yine malzemeleri için gereken formülü DRC'nin üretmesini tercih etmiş.

 

Türkiye'de üretimde ikinci isim oldukları hidrolik hortumlar bir diğer önemli iddiaları. 400 bar basınca dayanıklı tel takviyeli bu kauçuk hidrolik hortumların ileride çok daha gelişmiş türlerini üretmeye kararlı olduklarını belirten yöneticiler, 25 ülkeye ihracat yaptıklarını belirtip en son İtalya, Fransa, Hollanda, Belçika, Almanya ve Belçika'ya satış yaptıkları bu alanda yurtdışı sınırlarını daha da zorlamaya kararlı olduklarını söylüyor ve ekliyor: "İran, Irak, Libya, Mısır odaklı Ortadoğu ve Afrika pazarlarında ilerlemeyi planlıyoruz. Yurtdışında bir diğer hedef coğrafyamız Türk cumhuriyetleri."

Tebrikler..

 

 

Rauf Bezek 'in başarı filmini izleyin: