Tavsiye Edilen
Bazı Ödüllü Markalarımız

Ödül töreni, 16 Aralık 2017 Cumartesi günü Perpa Ticaret Merkezi'nde  gerçekleştirildi.

Bal sektöründe
 güvenebileceğiniz  marka:

 
"Altın Marka" ilan edildi...

Ödül aldı, tavsiye edildi..

Kendi ifadeleriyle, Erkut Gıda:

"Erkut gıda 1992 yılından beri gelişen teknolojiye ayak uydurmak , hijyen koşullarını uygulamak , izlenebilirliği tam bir dökümantasyon sistemiyle sağlamak , müşteri memnuyetini ve kalite mal üretimini arttırmak için Çekmeköy tesislerinde maksimum fiziki yapıda üretimine devam etmektedir.

"Erkut Gıda Türkiye'nin önemli bal floralarının bulunduğu bölgelerinde birlikte çalıştığı, eğitim verdiği tecrübeli, bilinçli ve işletme belgeli arıcı ailelerinden aldığı balları kontrollü olarak üretimine almaktadır. Yaklaşık 1000 kolonilik kovan kapasitesi ile pestisit kalıntı tehlikesinden uzak doğa harikası yerlerde eğitimli arıcı kadrosu ile kendi üretimini de yapmakta ve labaratuvar desteği ile kalite araştırma geliştirme çalışmalarını da devam ettirmektedir.

 

"Erkut Gıda her geçen gün artan üretim kapasitesi nedeni ile kendi pazarlama ağını genişletirken , üretimini paylaştığı private label markalara da hizmet vermektedir. Erkut Gıda ISO 22000-2005 kalite belgelerine sahip olurken bal ihracatını da geliştirmektedir. Erkut Gıda tüketicilerine özellikle bal üretimi ile ilgili geleneksel bilgiler dışında doğru kalite kriterlerini çeşitli aktivitelerle aktarmaktadır.

 

 


"Erkut Gıda Türkiye'nin önemli bal floralarının bulunduğu bölgelerinde birlikte çalıştığı, eğitim verdiği tecrübeli, bilinçli ve işletme belgeli arıcı ailelerinden aldığı balları kontrollü olarak üretimine almaktadır.