Häfele’nin faaliyetleri 1923 yılında Adolf Häfele ve Hermann Funk tarafından Almanya’nın Württemberg bölgesinde bulunan Aulendorf kasabasında, marangoz atölyelerine hizmet veren, “Hırdavat ve El Aletleri Endüstrisi İçin Ürünler” adında bir mağazanın açılmasıyla birlikte başlar.

 

Häfele, 92 yıllık tecrübesi, 130.000’den fazla ürün çeşidiyle mobilya ve mimari donanımlar alanında yenilikçi fikirleri ve yaratıcı tasarımlarıyla ürünleri üzerinden sadece bugüne değil geleceğe de yön vermek felsefesiyle 150'yi aşkın ülkede hizmet vermektedir.

 

Vizyonumuz

İnsan ve mekanın birleştiği her yerde sağlamlığa, işlevselliğe, estetiğe, tasarım ve teknolojik yenilikçilik ile katkıda bulunarak hayatı kolaylaştıran marka olmak.

 

Uzmanlık Alanımız

Hafele, tüm dünyadaki müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz eder ve çözümler üretir. Bunun yanında, konusunda uzman Hafele çalışanları ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine rekabet gücü sağlar.

*Häfele 1923 yılında Nagold’da bir nalbur
dükkanı olarak kuruldu.

Hafele,  kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından "Altın Marka" ilan edilip, tüm tüketicilere tavsiye edildi.

İletişim

+90 216 528 59 00

Pazartesi - Cuma: 08:30 - 18:30

Cumartesi: 10:00 - 17:30