Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından ödüllendirilen ve tüm tüketicilere tavsiye edilen "ALTIN MARKA":
Gönül Kahvesi

Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır.

Gönül Kahvesi Bayilik

1993 yılında gıda sektörüne giren şirket, 2002 yılından bu yana “Gönül Kahvesi” markasıyla yoluna devam etmektedir. Gönül Kahvesi, butik kahve evidir. Türk kahvesindeki tadı ve lezzeti, kendi geliştirdiği özgün ürünlerin özel formülleriyle sunmaktadır.

 

Gönül Kahvesi, “Türk Kahvesi” ne hak ettiği itibarı “Gönül Harmanı” ürünü ile kazandırmıştır.

 

İlk şubesini 2002 yılında İzmir’de açan Gönül Kahvesi, bugün Türkiye’de ve yurt dışında 72 şubesiyle, kendi iş alanında en bilinen marka olma hedefini belirleyerek; kendine özgü ürün gamı, mağaza konsepti ve yaratıcı-yenilikçi yaklaşımıyla, hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

2014 yılında Gönül Kahvesi, Türkiye’nin yanı sıra önce Avrupa, Ortadoğu, daha sonra Amerika’dan gelen yoğun teklifler karşısında yurt dışına açılma kararı alarak, ilk yurt dışı şubesini Mayıs 2014’te Saraybosna’da açmıştır. Yeni açılacak şubeler arasında; Avrupa’nın birçok şehri ile Dubai ve Amerika da bulunmaktadır.

Gönül Kahvesi Bayilik iletişim Bilgileri

Genel Müdürlük:

Barbaros Mahallesi Zambak Sokak No:2

Varyap Meridian Sitesi A Blok K.4 D.51

Ataşehir / İSTANBUL

Telefon / Faks

 0 216 688 81 11 – 10

 0 216 688 16 65

E-Posta: gonulkahvesi@gonulkahvesi.com.tr