Ata Bilişim San. Tic. Ltd. Sti.' nin kuruluşu ve yükselişi..3 mütevazi genç insanın "Yükselen değer" oluşunun hikayesi burada..

Gökmen Yamangil, Umut Araz,
 Ali Altuğ nasıl başardılar?

 

*2007 yılında kurulan ATA Bilişim; eğitim, destek, teknik servis, proje, satış ve pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosuyla müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir..

 

İşe başladıklarında onların arabaları da yoktu.

Çevreden bakanlar, "Bunların arabası da yok..Nasıl bilgisayar tamiri yapacaklar..Neyle taşıyacaklar?" diye eleştiriyorlardı. Onlar yılmadılar..Üç ortak bir araya gelip, işleri toparladılar.

 

İlk arabalarını da İş Bankasından "Araç kredisi" ile aldılar.. Sonra ihalelere girdiler. Allah "Yürü ya kullarım, dedi.. Video filmi izlediğinizde cesaret bulup, siz de bir KOBİ kurabilme heyecanını yakalayacaksınız.

 

Pırıl pırıl 3 genç adam..Konuşmalarını dinleyin.. Basit.. Sade..Ama kararlı. Onlar de sizden biri.. Sokakta , arızalı bilgisayarları yerinden alıp, kimi zaman kucaklarında taşıyarak bürolarına getirip orada tamir ettikten sonra yine kucaklarında taşıyarak, işlerini geliştirdiler, büyüdüler..Çok önemli bir örnek mücadele...

 

Başarıya giden yolun filmini izleyin: