"Altın Marka Ödüllü Kapı: Feza Çelik Kapı

*Türkiye'de Çelik Kapılarda Merkezi Kilit Sistemini Çalıştıran Parmak izi Kilit Sistemi ilk Kez Feza Çelik Kapılarında Başarı ile Uygulanmıştır.

2012 yılında tüm tüketicilere tavsiye edilen kapı markası

        Firmamız 1976 yılında oto yan sanayinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.1990 Yiılından itibaren çelik kapı imalatına başlamıştır.

          Fabrikamız 7.500m2 Kapalı 3.500m2 Açık Olmak üzere 11.000m2 Alana Sahiptir. Firmamız 1994 Yılında Türkiye'de Çelik Kapilarda Ilk Italyan Kilit Sistemi Uygulamasina Geçmiş Olup Bu Sistemi Başarı ile Devam Ettirmektedir. Fabrikamızda Çelik Kapı Üretimi Türkiye'de ilk Kez Robot Sistem ,Puntolama Sistemini Kurmuştur.

 

          Yine Türkiye'de Çelik Kapılarda Merkezi Kilit Sistemini Çalıştıran Parmak izi Kilit Sistemi ilk Kez Feza Çelik Kapılarında BaşariıIle Uygulanmış ve Müşterilerimizin Hizmetine Sunulmuştur. Feza Çelik Kapiıari Türkiye'de Çelik Kapılarda Güvenlik ve Estetigi Birarada Uygulayip Çelik Kapılarda Farklılık Yaratmıştır.Yüze Yakın Model Çeşitlerimizle Müşterilerimizin Farklı Isteklerine Cevap Vermeyi Prensip Edinmiş Bulunuyoruz. Feza Çelik Kapıları 5.5 mm Kasa Kalınlığı , 9.5 mm Kanat Kalınlığı Ile Türkiye'de Çelik Kapılarda Bir Devri Başlatmiştir.

         Türkiye'de Iç Mekan Çelik Kapılarda 5 Yıl Garanti, Diş Mekan Çelik Kapılarda (Villa Kapısı Yazlık Kapısı) 10 Yıl Garanti Vermektedir. Müşteri Memnuniyeti Hedef Alınarak Türkiye'de ilk Kez Feza Markalı Çelik Kapılarda Ömür Boyu Servis Garantisi  vermektedir. Firmamiz Kalite ve Estetigin Yaninda Güvenligide Ön Plana Alarak Kasalarda Italyan Çift Geçme Kasa Sistemini Türkiye'de Uygulamakta ve Harçsiz, Alçisiz ve Kaynaksiz Montaji Gerçekleştirmektedir. Deprem Bölgesi Olan Ülkemizde Italyan Çift Geçme Kasa Duvara Kaynatilmadigi ve Betonlanmadigi Için Kasa ve Kapi Sıkışmasını Önleyip Deprem Anında ve sonrasında Kapıların

TÜRKIYE'DE ILK VE TEK ROBOT TEKNOLOJISIYLE SIZLERE ÖZEL %100 GÜVENLI ÇELIK KAPILAR ÜRETIYORUZ.

( Üretici şirket açıklamasıdır)

 

İletişim
Adresi:

Fazılpaşa Cad. Ailebahçe Litrosyolu

Sok.No:3 Feza İşHanı,

Topkapı,İstanbul/TÜRKİYE

Tel: 444 5 325
Fax : 0(212) 855 77 16

E-mail: info@feza.com.tr

Web adresi:
http://www.feza.com.tr/