"Proje Ortağımız" olan Tüm Tüketicileri Koruma Derneği'(TTKD) nin, "Fantom u, "Altın Marka" ile ödüllendirilmesi, büyük kitle gazetelerinde aşağıdaki reklamlarla duyuruldu.

Doğru Markayı Seçmeliyiz:

Kısa adı
TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derrneği' nin 30 yıllık tecrübesi ile
 
"şikayeti var mı, yok mu?" diye titiz araştırmalar yapıldıktan sonra "Tavsiye edilen, hatta ödüllendirilen marka şirketlerin bayiliğini, ya da franchise'lerini alın" mesajını vermek  önemli bir görev olsa gerekir. Çünkü ilgili bakanlıklar da, pek çok firma ürünlerini, satış noktası veya imalattan numune alarak, laboratuvarlarda inceletmekte, "Bozuk ürünleri gazetelerde teşhir etmekte" dir.

www.iskuralım.com,
TTKD
tarafından desteklenen, İstanbul Ticaret Gazetesi tarafından organize edilen,  altında da "Hibe ve Kredi Alarak İş Kurma, Yardımlaşma Derneği( Hik-Der) ve üyelerinin talepleri vardır.

 14 yıl Gıda Mikrobiyolojisi Laboratuvarını yöneten, çalıştıran, HACCP siteminin kurulmasına-yerleşmesine önemli katkı sağlayan kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derrneği' nin 30 yıllık tecrübesinin, önemli rol oynadığı unutulmamalıdır.