Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği( TTKD)tarafından tavsiye edilen su markası..
Bayilik seçimlerinde tercih edebileceğiniz önemli bir marka..

Avrupa Birliği’nde “Tüm Tüketicileri Koruma Derneği” tarafından tavsiye edilen su seçildik.%100 doğal, yüksek mineral değeri, 7,96’lık ideal pH değeri ve bromat içermemesi ile Elmacık Su, sağlığına önem veren ve içtiği suyu araştırarak güvenle içmek isteyenler için.

Bayilik talebinde bulunacaksanız,
Şirketin iletişim formunu doldurmak için

aşağıdaki linki tıklayın lütfen:

http://elmaciksu.com.tr/iletisim-formu/

ELMACIK SU, kaynaktan çıktığı şekilde el değmeden ve hiçbir işlemden geçirilmeden, doğadaki saf ve doğal hali ile tüketiciye ulaştırılmakta ve bu sayede vücudun suyu sağlıklı şekilde tüketmesi sağlanmaktadır.

Doğallığı bozulmadan, tam otomatik makinelerde, teknolojinin en son ambalajlama sistemi ile el değmeden şişelenen ELMACIK SU, Avrupa Birliği Yönetmelikleri’ne uygun şekilde, tüketicilere, “Doğal Mineralli Su” olarak sunulmaktadır.

 

Elmacık Su’yun eşsiz kaynağı, Sakarya ili Hendek İlçesi’ndeki Elmacık Sıradağları’nın Gölyayla mevkisinde ve 1.060 m yükseklikte bulunmaktadır. Yerleşim bölgelerinin çok üzerinde bulunduğu için kaynağın doğal ortamı tamamıyla korunmuştur. Yakınında su kirliliğine sebep olabilecek hiçbir yapı veya tesis bulunmamaktadır.

 

Son teknoloji kullanılarak kurulan Elmacık Su Şişeleme tesisi12.500 m² kapalı, 57.500 m² açık olmak üzere, toplam 70.000 m² alana sahiptir.

 

Elmacık Su Tesisi, mevcut makine parkı ile Türkiye’deki en modern, yüksek teknolojili şişeleme tesisidir.

 

Elmacık suyu diğer sulardan ayıran en önemli farklardan biri, yüksek teknolojisi sayesinde, suları ozonlamadan şişeleyebilmesidir.

 

Klasik şişeleme tesislerinde 3 aşamada ortaya çıkan kirlenme riski, Elmacık Su’yun özel boru hattı ve iyi planlanmış ve en son teknolojiyle donatılmış tesisi ile ortadan kaldırılmıştır.

İletişim bilgileri: