Ersin çiğdem — 5 yıldızbu yaz 4000 km yol 23 şehir gezdim. 5 yıldızlı otellerden dürümcüye her yerde yemek tattım. Sivas Bolu Dağı Mangal Evi ailemle en rahat ettiğim en sıcak karşılandığım en nazik şekilde ağırlandığım mekan oldu. Garsonların böyle kibar ve işini bilen olması Sivas' ta zor rastlanılan bir durum. lezzetine göre fiyatı da uygun. beğenmeyen arkadaşlar sanırım Paris' in Lö Rue Didot caddesinden gelmiş olmalılar ki beğenmiyorlar. Burada sayılan aksiliklerin hiç birini yaşamadık. En doğrusu 13 tl bir fiyat değil, buradan okuyacağınıza gidin köftenizi tatlınızı mezenizi yiyin kararı siz verin. Bundan sonraki tercihlerim sizinle teşekkürler Sivas Bolu Dağı Mangal Evi

Facebook Notları:

Bolu Dağı Mangal Evi, Altın Marka Ödülünü aldı ve kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından, tüm tüketicilere tavsiye edildi. Hızla büyüdü..Yayıldı.

Resul Kilic — 4 yıldızGarsonlar samimi,yemekler lezzetli,ortam hoş yalnızca fiyatlarda biraz indirime gidilebilir ayrıca salatanın verilen mezeler arasında olmayıp paralı olmasıda hoş olmamıs ama yemekten sonra verilen çay ve taze irmik helvası bu ayıbı orter nitelikte.