Çiğköftesi "Altın Marka Tüketici Ödüllü", battalbey, Tekstil ürünlerinde de bayilik veriyor.

Bayilik Veriyor

Web adresi:

www.battalbeytekstil.com

HAKIMIZDA

battalbeytekstil.com Haziran 2012'de açıldı.

 

Yalın ve sofistike bir yaşam biçimini yansıtan konsept mağazacılık anlaşıyla, Türkiye'de bugüne kadar alışılan online alışveriş hayatına farklı bir bakış açısı getirdi.Küratörlüğünü battalbeytekstil yaratıcı ekibinin üstlendiği site, kıyafetten aksesuara yeni yaşam tarzını ve stilini oluşturdu.

battalbeytekstil.com ;  Battalbey Grup mağazacılık iştirakidir. Private Shopping (Kişiye Özel Alışveriş Kulübü) web sitesidir.

 

Battalbeytekstil.com özel alışveriş kulübü; giyimden , tekstilden aksesuara kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Battalbeytekstil.com 'da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının altında satışa sunuluyor.

 

Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler  Battalbeytekstil.com üzerinden üyelik işlemi gerçekleştirebiliyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Battalbeytekstil.com 'daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.

 

Battalbey markasının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %20-%80'e varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Battalbeytekstil.com'da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!

 

Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.

 

Keyifli Alışverişler,

Battalbey Sait Aybak

 

Not:Tanıtım ve alıcıları bilgilendirme maksadıyla, yazılar,ilgili şirketin  web sitesinden,"değiştirilmeksizin" alınmıştır.