Kısa adı TTKD olan Avrupa Birliği'nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği, "Bones Soft Dondurma Tozu" markasını, tüketici koruma ile ilgili web sitelerine ciddiye alınacak her hangi bir şikayet gelmemiş olması karşısında, "ALTIN MARKA" ilan etti.

Dondurma sektöründe güvenebileceğiniz bir marka: Bones Soft Dondurma Tozu
"Altın Marka" ilan edildi...Ödül aldı,
tavsiye edildi...

Ödül töreni,
16 Aralık 2017 Cumartesi
günü
Perpa Ticaret Merkezi'nde
yapılacak törenle verilecek..

Altın Marka Bones, kendisini aşağıdaki cümlelerle ifade ediyor:

Misyonumuz; Özellikle soft dondurmada tüketicinin en çok tercih ettiği marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek yerli piyasa ve dünya pazarlarında gelecek 5 yıl içerisinde 1 numaralı gıda şirketi olmaktır...

Vizyonumuz; Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, sürekli gelişmeye odaklanmış yaptığı işte sektörün en iyisi olmaya çalışan bir gıda şirketi olmak.

 

Misyonumuz; Özellikle soft dondurmada tüketicinin en çok tercih ettiği marka konumunu daha da güçlendirerek sürdürmek yerli piyasa ve dünya pazarlarında gelecek 5 yıl içerisinde 1 numaralı gıda şirketi olmaktır

 

Değerlerimiz; Tüm müşterilerimizin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyip en ince ayrıntıya kadar her zaman en mükemmel sonuç için sürekli çalışmaktayız.

 Tecrübe ;Kısa zamanda büyük yol kat ettik

 

Kalite ;Her alanda sürekli kalite kalitede birinciyiz

 

Yenilik ;Sürekli yenilikçi bir yaklaşım dünya piyasasını takip etmek

 

Güvenirlilik ;İş ahlakı ve kurallarına gönülden bağlılık

 

Çünkü biz sadece soft dondurma tozu üretiyoruz

 

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar, rakiplerinden daha iyi hizmet sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.